Kasımpaşa Stadyumu BEYOĞLU İSTANBUL

Kasımpaşa Stadyumu, BEYOĞLU, İstanbul

İstanbul BEYOĞLU Stadyumlar

YAHYA KAHYA, BEYOĞLU, İstanbul
BEYOĞLU, İstanbul
İstanbul Stadyumlar

Kasımpaşa Stadyumu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kasımpaşa Stadyumu Nerdedir? Kasımpaşa Stadyumu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kasımpaşa Stadyumu nerededir, Kasımpaşa Stadyumu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kasımpaşa Stadyumu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Stadyumlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kasımpaşa Stadyumu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kasımpaşa Stadyumu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kasımpaşa Stadyumu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kasımpaşa Stadyumu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kasımpaşa Stadyumu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kasımpaşa Stadyumu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kasımpaşa Stadyumu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kasımpaşa Stadyumu Adres, Kasımpaşa Stadyumu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kasımpaşa Stadyumu adresi "YAHYA KAHYA, BEYOĞLU, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Kasımpaşa Stadyumu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kasımpaşa Stadyumu telefon numarası ""dir.
  • Kasımpaşa Stadyumu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kasımpaşa Stadyumu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kasımpaşa Stadyumu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kasımpaşa Stadyumu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Stadyumlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Stadyumlar listesine ulaşabilirsiniz.

Kasımpaşa Stadyumu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kasımpaşa stadına nasıl gidilir