Kayaağzı İlkokulu GÜNEYSINIR KONYA

Kayaağzı İlkokulu, GÜNEYSINIR, Konya

Konya GÜNEYSINIR Okullar

Kayaağzı Köyü/GÜNEYSINIR
GÜNEYSINIR, Konya
T: 332
Konya Okullar

Kayaağzı İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kayaağzı İlkokulu Nerdedir? Kayaağzı İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kayaağzı İlkokulu nerededir, Kayaağzı İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kayaağzı İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kayaağzı İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kayaağzı İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kayaağzı İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kayaağzı İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kayaağzı İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kayaağzı İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kayaağzı İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kayaağzı İlkokulu Adres, Kayaağzı İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kayaağzı İlkokulu adresi "Kayaağzı Köyü/GÜNEYSINIR" olarak kaydedilmiştir.
  • Kayaağzı İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kayaağzı İlkokulu telefon numarası "T: 332"dir.
  • Kayaağzı İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kayaağzı İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kayaağzı İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kayaağzı İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.