Kayadibi İlkokulu MERAM KONYA

Kayadibi İlkokulu, MERAM, Konya

Konya MERAM Okullar

Kayadibi Köyü Meram/KONYA
MERAM, Konya
Konya Okullar

Kayadibi İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kayadibi İlkokulu Nerdedir? Kayadibi İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kayadibi İlkokulu nerededir, Kayadibi İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kayadibi İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kayadibi İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kayadibi İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kayadibi İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kayadibi İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kayadibi İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kayadibi İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kayadibi İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kayadibi İlkokulu Adres, Kayadibi İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kayadibi İlkokulu adresi "Kayadibi Köyü Meram/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kayadibi İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kayadibi İlkokulu telefon numarası ""dir.
  • Kayadibi İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kayadibi İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kayadibi İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kayadibi İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kayadibi İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya meram kayadibi köyüne otobüsle nasıl gidilir