Kayadibi Izgara Köfte Üsküdar İSTANBUL

Kayadibi Izgara Köfte, Üsküdar, İstanbul

İstanbul Üsküdar Restoran Ve Lokantalar

Yıldırım Beyazıt C. Kireçocağı S. N:26 Havuzbaşı M. Çengelköy
Üsküdar, İstanbul
T: (0216) 3080726
İstanbul Restoran Ve Lokantalar

Kayadibi Izgara Köfte GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kayadibi Izgara Köfte Nerdedir? Kayadibi Izgara Köfte Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kayadibi Izgara Köfte nerededir, Kayadibi Izgara Köfte nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kayadibi Izgara Köfte adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kayadibi Izgara Köfte Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kayadibi Izgara Köfte için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kayadibi Izgara Köfte açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kayadibi Izgara Köfte yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kayadibi Izgara Köfte Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kayadibi Izgara Köfte yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kayadibi Izgara Köfte nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kayadibi Izgara Köfte Adres, Kayadibi Izgara Köfte Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kayadibi Izgara Köfte adresi "Yıldırım Beyazıt C. Kireçocağı S. N:26 Havuzbaşı M. Çengelköy" olarak kaydedilmiştir.
  • Kayadibi Izgara Köfte Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kayadibi Izgara Köfte telefon numarası "T: (0216) 3080726"dir.
  • Kayadibi Izgara Köfte Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kayadibi Izgara Köfte Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kayadibi Izgara Köfte yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kayadibi Izgara Köfte'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran Ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Kayadibi Izgara Köfte YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayadibi kofte