KAYALI KARAPINAR KONYA

       Yorum Ekleyin

KAYALI, KARAPINAR, Konya

Konya KARAPINAR Semtler

KAYALI, KARAPINAR, 42425, Konya
KARAPINAR, Konya
Konya Semtler

KAYALI GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

KAYALI Nerdedir? KAYALI Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak KAYALI nerededir, KAYALI nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde KAYALI adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • KAYALI Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin KAYALI için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada KAYALI açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, KAYALI yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • KAYALI Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında KAYALI yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden KAYALI nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • KAYALI Adres, KAYALI Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde KAYALI adresi "KAYALI, KARAPINAR, 42425, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • KAYALI Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı KAYALI telefon numarası ""dir.
  • KAYALI Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "KAYALI Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında KAYALI yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan KAYALI'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.