Kayseri Belediyesi 452 - MİMARSİNAN MİMSİN HASTANE HATTI

Kayseri Belediyesi 452 - MİMARSİNAN MİMSİN HASTANE HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar
- - - 12:25 12:25 12:25
- - - 13:25 13:25 13:25

Kayseri Belediyesi 452 SAATLERİ

Kayseri belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada Kayseri Belediyesi 452 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. Kayseri Belediyesi 452 otobüsü MİMARSİNAN MİMSİN HASTANE hattında hareket eder ve Kayseri belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 452 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer Kayseri Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz. Kayseri Kayseri Belediyesi 452 MİMARSİNAN MİMSİN HASTANE otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 452 otobüsünün geçtiği Kayseri Belediyesi otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer Kayseri Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz.
  • Kayseri Belediyesi 452 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 452 otobüsünün geçtiği Kayseri Belediyesi otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Kayseri belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • Kayseri Belediyesi 452 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 452 saatleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. Kayseri Belediyesi 452 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, Kayseri Belediyesi 452 MİMARSİNAN MİMSİN HASTANE otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Kayseri belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

Kayseri Belediyesi 452 MİMARSİNAN MİMSİN HASTANE DURAKLARI

Kayseri Belediyesi 452 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • kayseri mimsin hastane otobüs saatleri

Kayseri Belediyesi 452 GÜZERGAHI

Yeni Yol Tarifileri