Kayseri Belediyesi 539 - İNCESU HASTANE FAKÜLTE HATTI

Kayseri Belediyesi 539 - İNCESU HASTANE FAKÜLTE HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

Kayseri Belediyesi 539 SAATLERİ

Kayseri belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada Kayseri Belediyesi 539 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. Kayseri Belediyesi 539 otobüsü İNCESU HASTANE FAKÜLTE hattında hareket eder ve Kayseri belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 539 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer Kayseri Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz. Kayseri Kayseri Belediyesi 539 İNCESU HASTANE FAKÜLTE otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 539 otobüsünün geçtiği Kayseri Belediyesi otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer Kayseri Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz.
  • Kayseri Belediyesi 539 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 539 otobüsünün geçtiği Kayseri Belediyesi otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Kayseri belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • Kayseri Belediyesi 539 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 539 saatleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. Kayseri Belediyesi 539 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, Kayseri Belediyesi 539 İNCESU HASTANE FAKÜLTE otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Kayseri belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

Kayseri Belediyesi 539 İNCESU HASTANE FAKÜLTE DURAKLARI

Kayseri Belediyesi 539 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • kayseri incesu hafta sonu fakulte araba saatleri

Kayseri Belediyesi 539 GÜZERGAHI

Yeni Yol Tarifileri