Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu KAYSERI

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu , Kayseri

Kayseri Halı Sahalar

Kayseri'de spor aktivitelerinin daha yüksek standartlarda gerçekleştirilebilmesi için Kayseri Atatürk Spor Kompleksi ve Kadir Has Şehir Stadyumu projesi hazırlanmıştır. Diğer tesislerin daha sonra ihale edilmesi kaydıyla 32.864 kişilik Stadyum yapım ihalesi anahtar teslimi olarak 56.938.000 YTL gerçekleştirilmiş ancak ihaleyi kazanan firmanın şartları yerine getirememesi sebebiyle 11.07.2008 tarihinde ihale fesh edilmiştir.

Kayseri
Kayseri
Kayseri Halı Sahalar

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Fotoğrafları

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Nerdedir? Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu nerededir, Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Halı Sahalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Adres, Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu telefon numarası ""dir.
  • Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Halı Sahalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Halı Sahalar listesine ulaşabilirsiniz.

Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri kadir has şehir stadyumu nasıl gidilir