Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi MELİKGAZİ KAYSERI

Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Okullar

Çorakçılar Mh.Sokullu Cd.No50/12 Melikgazi/Kayseri
MELİKGAZİ, Kayseri
T: 3523305901
Kayseri Okullar

Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Nerdedir? Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nerededir, Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres, Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adresi "Çorakçılar Mh.Sokullu Cd.No50/12 Melikgazi/Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon numarası "T: 3523305901"dir.
  • Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kayseri Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri turizm otelcilik uygulama okulu