Kazım Karabekir Ortaokulu YÜREĞİR ADANA

Kazım Karabekir Ortaokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Kazım Karabekir Mah. 4262 sk.no39 Yüreğir/ADANA
YÜREĞİR, Adana
T: 03223444237
Adana Okullar

Kazım Karabekir Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kazım Karabekir Ortaokulu Nerdedir? Kazım Karabekir Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Kazım Karabekir Ortaokulu nerededir, Kazım Karabekir Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Kazım Karabekir Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kazım Karabekir Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kazım Karabekir Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kazım Karabekir Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kazım Karabekir Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kazım Karabekir Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kazım Karabekir Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kazım Karabekir Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kazım Karabekir Ortaokulu Adres, Kazım Karabekir Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Kazım Karabekir Ortaokulu adresi "Kazım Karabekir Mah. 4262 sk.no39 Yüreğir/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kazım Karabekir Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Kazım Karabekir Ortaokulu telefon numarası "T: 03223444237"dir.
  • Kazım Karabekir Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kazım Karabekir Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kazım Karabekir Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kazım Karabekir Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kazım Karabekir Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kazım karabekir ortaokulu adana otobüs