Kazime Özler İlkokulu YÜREĞİR ADANA

Kazime Özler İlkokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Cumhuriyet Cad. Abdioğlu Beldesi Yüreğir /ADANA
YÜREĞİR, Adana
T: 3223926151
Adana Okullar

Kazime Özler İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kazime Özler İlkokulu Nerdedir? Kazime Özler İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Kazime Özler İlkokulu nerededir, Kazime Özler İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Kazime Özler İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kazime Özler İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kazime Özler İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kazime Özler İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kazime Özler İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kazime Özler İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kazime Özler İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kazime Özler İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kazime Özler İlkokulu Adres, Kazime Özler İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Kazime Özler İlkokulu adresi "Cumhuriyet Cad. Abdioğlu Beldesi Yüreğir /ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kazime Özler İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Kazime Özler İlkokulu telefon numarası "T: 3223926151"dir.
  • Kazime Özler İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kazime Özler İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kazime Özler İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kazime Özler İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kazime Özler İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kazimesi tarifi


Adana Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri