KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM İZMIR

KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM , İzmir

İzmir Diğer Yapılar ve Firmalar

BURASI TÜRKİYE YARDIM SEVENLER VAKFI TARAFINDAN YAPILMIŞ YAŞLI BAKIM EVİDİR. DAHA SONRA 1998 SENESİNDE BAHÇESİNE BİR SSK DİSPANSERİ YAPILMIŞ VE 2004 YILINDA 3 NOLU SAĞLIK OCAĞINA ÇEVİRİLMİŞTİR.

İzmir
İzmir
İzmir Diğer Yapılar ve Firmalar

KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Nerdedir? KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM nerededir, KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Adres, KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM telefon numarası ""dir.
  • KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Diğer Yapılar ve Firmalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz.

KEMAL TARIM DİNLENME VE YAŞLI BAKIM EVİ KARABAĞLAR 3 NOLU ASM YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir karabağlar dr kemal tarım nerede