Kesmez İlkokulu KARAPINAR KONYA

Kesmez İlkokulu, KARAPINAR, Konya

Konya KARAPINAR Okullar

KESMEZ KÖYÜ KARAPINAR/KONYA
KARAPINAR, Konya
T: 0(332)
Konya Okullar

Kesmez İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kesmez İlkokulu Nerdedir? Kesmez İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kesmez İlkokulu nerededir, Kesmez İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kesmez İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kesmez İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kesmez İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kesmez İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kesmez İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kesmez İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kesmez İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kesmez İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kesmez İlkokulu Adres, Kesmez İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kesmez İlkokulu adresi "KESMEZ KÖYÜ KARAPINAR/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kesmez İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kesmez İlkokulu telefon numarası "T: 0(332)"dir.
  • Kesmez İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kesmez İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kesmez İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kesmez İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.