Ketenli İlkokulu SEYDİŞEHİR KONYA

Ketenli İlkokulu, SEYDİŞEHİR, Konya

Konya SEYDİŞEHİR Okullar

Hamamönü Mah. Atatürk Cad. Mevlana Sk. No6 Ketenli Kasabası/Seydişehir
SEYDİŞEHİR, Konya
T: (332)5941015
Konya Okullar

Ketenli İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ketenli İlkokulu Nerdedir? Ketenli İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Ketenli İlkokulu nerededir, Ketenli İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Ketenli İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ketenli İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ketenli İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ketenli İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ketenli İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ketenli İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ketenli İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ketenli İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ketenli İlkokulu Adres, Ketenli İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Ketenli İlkokulu adresi "Hamamönü Mah. Atatürk Cad. Mevlana Sk. No6 Ketenli Kasabası/Seydişehir" olarak kaydedilmiştir.
  • Ketenli İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Ketenli İlkokulu telefon numarası "T: (332)5941015"dir.
  • Ketenli İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ketenli İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ketenli İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ketenli İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ketenli İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ketenli kasabası telefon rehberinde çat