Kıbrıs Şehitleri İlkokulu KONAK İZMIR

Kıbrıs Şehitleri İlkokulu, KONAK, İzmir

İzmir KONAK Okullar

Millet Mahallesi 2584 sokak No21 Gültepe Konak İZMİR
KONAK, İzmir
İzmir Okullar

Kıbrıs Şehitleri İlkokulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Nerdedir? Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Kıbrıs Şehitleri İlkokulu nerededir, Kıbrıs Şehitleri İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Kıbrıs Şehitleri İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kıbrıs Şehitleri İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kıbrıs Şehitleri İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kıbrıs Şehitleri İlkokulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kıbrıs Şehitleri İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kıbrıs Şehitleri İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Adres, Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Kıbrıs Şehitleri İlkokulu adresi "Millet Mahallesi 2584 sokak No21 Gültepe Konak İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Kıbrıs Şehitleri İlkokulu telefon numarası ""dir.
  • Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kıbrıs Şehitleri İlkokulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Kıbrıs Şehitleri İlkokulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Kıbrıs Şehitleri İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Şehitleri İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kıbrıs şehitleri i̇lkokulu