Kildere İlkokulu BOZKIR KONYA

Kildere İlkokulu, BOZKIR, Konya

Konya BOZKIR Okullar

kildere köyü Bozkır/KONYA
BOZKIR, Konya
T: 03324256046
Konya Okullar

Kildere İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kildere İlkokulu Nerdedir? Kildere İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kildere İlkokulu nerededir, Kildere İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kildere İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kildere İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kildere İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kildere İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kildere İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kildere İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kildere İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kildere İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kildere İlkokulu Adres, Kildere İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kildere İlkokulu adresi "kildere köyü Bozkır/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kildere İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kildere İlkokulu telefon numarası "T: 03324256046"dir.
  • Kildere İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kildere İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kildere İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kildere İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.