Kılıçmehmet (Gılışbihable) KAYSERI

Kılıçmehmet (Gılışbihable) , Kayseri

Kayseri Köyler

Köy 1864 yılında Çarlık Rusyası tarafından Osmanlı Devletine sürgün edilen Çerkesler (Kabarey) tarafından kurulmuştur.

Kayseri
Kayseri
Kayseri Köyler

Kılıçmehmet (Gılışbihable) GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kılıçmehmet (Gılışbihable) Nerdedir? Kılıçmehmet (Gılışbihable) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Kılıçmehmet (Gılışbihable) nerededir, Kılıçmehmet (Gılışbihable) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Kılıçmehmet (Gılışbihable) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kılıçmehmet (Gılışbihable) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kılıçmehmet (Gılışbihable) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kılıçmehmet (Gılışbihable) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kılıçmehmet (Gılışbihable) yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kılıçmehmet (Gılışbihable) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kılıçmehmet (Gılışbihable) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kılıçmehmet (Gılışbihable) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kılıçmehmet (Gılışbihable) Adres, Kılıçmehmet (Gılışbihable) Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Kılıçmehmet (Gılışbihable) adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Kılıçmehmet (Gılışbihable) Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Kılıçmehmet (Gılışbihable) telefon numarası ""dir.
  • Kılıçmehmet (Gılışbihable) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Kılıçmehmet (Gılışbihable) Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kılıçmehmet (Gılışbihable) yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kılıçmehmet (Gılışbihable) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Köyler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz.