Kilise EYÜP İSTANBUL

Kilise, EYÜP, İstanbul

İstanbul EYÜP Patrikhaneler

NİŞANCA, EYÜP, İstanbul
EYÜP, İstanbul
İstanbul Patrikhaneler

Kilise GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kilise Nerdedir? Kilise Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kilise nerededir, Kilise nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kilise adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Patrikhaneler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kilise Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kilise için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kilise açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kilise yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kilise Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kilise yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kilise nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kilise Adres, Kilise Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kilise adresi "NİŞANCA, EYÜP, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Kilise Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kilise telefon numarası ""dir.
  • Kilise Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kilise Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kilise yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kilise'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Patrikhaneler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Patrikhaneler listesine ulaşabilirsiniz.

Kilise YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • eyüp kilise