Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü ZEYTİNBURNU İSTANBUL

Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü, ZEYTİNBURNU, İstanbul

İstanbul ZEYTİNBURNU Belediyeler ve Belediye Hizmetleri

Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No:17/1 Zeytinburnu/İstanbul
ZEYTİNBURNU, İstanbul
T: (212) 414 98 98
İstanbul Belediyeler ve Belediye Hizmetleri

Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Nerdedir? Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü nerededir, Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Belediyeler ve Belediye Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Adres, Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü adresi "Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No:17/1 Zeytinburnu/İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü telefon numarası "T: (212) 414 98 98"dir.
  • Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü Giden İETT Otobüsleri" kısmında Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Belediyeler ve Belediye Hizmetleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Belediyeler ve Belediye Hizmetleri listesine ulaşabilirsiniz.

Kiptaş Aş Genel Müdürlüğü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kiptaş telefon numarası
  • ki̇ptaş a.ş. genel müdürlüğü


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri