Kızören İlkokulu KARATAY KONYA

Kızören İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Kizören Köyü KonyaAksaray Yolu 70. km Karatay KONYA
KARATAY, Konya
T: 3323880050
Konya Okullar

Kızören İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kızören İlkokulu Nerdedir? Kızören İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kızören İlkokulu nerededir, Kızören İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kızören İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kızören İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kızören İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kızören İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kızören İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kızören İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kızören İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kızören İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kızören İlkokulu Adres, Kızören İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kızören İlkokulu adresi "Kizören Köyü KonyaAksaray Yolu 70. km Karatay KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kızören İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kızören İlkokulu telefon numarası "T: 3323880050"dir.
  • Kızören İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kızören İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kızören İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kızören İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kızören İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kızören kasabası