Kızören Ortaokulu KARATAY KONYA

Kızören Ortaokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Kızören Köyü KonyaAksaray Yolu Üzeri 70. Km Karatay/KONYA
KARATAY, Konya
T: 03323880050
Konya Okullar

Kızören Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kızören Ortaokulu Nerdedir? Kızören Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kızören Ortaokulu nerededir, Kızören Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kızören Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kızören Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kızören Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kızören Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kızören Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kızören Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kızören Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kızören Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kızören Ortaokulu Adres, Kızören Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kızören Ortaokulu adresi "Kızören Köyü KonyaAksaray Yolu Üzeri 70. Km Karatay/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kızören Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kızören Ortaokulu telefon numarası "T: 03323880050"dir.
  • Kızören Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kızören Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kızören Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kızören Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kızören Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya karatay belediyesi kızören toplu ulaşım
  • karatay kızören ulaşım belediye otobüsü
  • karatay kızören ortaokulu