Konakkale Ortaokulu DOĞANHİSAR KONYA

Konakkale Ortaokulu, DOĞANHİSAR, Konya

Konya DOĞANHİSAR Okullar

cumhuriyet mah. kültür sok. no 8
DOĞANHİSAR, Konya
T: 03325580001
Konya Okullar

Konakkale Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Konakkale Ortaokulu Nerdedir? Konakkale Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Konakkale Ortaokulu nerededir, Konakkale Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Konakkale Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Konakkale Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Konakkale Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Konakkale Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Konakkale Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Konakkale Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Konakkale Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Konakkale Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Konakkale Ortaokulu Adres, Konakkale Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Konakkale Ortaokulu adresi "cumhuriyet mah. kültür sok. no 8" olarak kaydedilmiştir.
  • Konakkale Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Konakkale Ortaokulu telefon numarası "T: 03325580001"dir.
  • Konakkale Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Konakkale Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Konakkale Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Konakkale Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.