Konya Belediyesi 96-1 - YÜKSELEN ERENKÖY HATTI

Konya Belediyesi 96-1 - YÜKSELEN ERENKÖY HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar
07:00 07:00 07:00 - - -
16:15 16:15 16:15 - - -

Konya Belediyesi 96-1 SAATLERİ

Konya belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada Konya Belediyesi 96-1 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. Konya Belediyesi 96-1 otobüsü YÜKSELEN ERENKÖY hattında hareket eder ve Konya belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 96-1 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer Konya Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz. Konya Konya Belediyesi 96-1 YÜKSELEN ERENKÖY otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 96-1 otobüsünün geçtiği Konya Belediyesi otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer Konya Belediyesi otobüslerini görebilirsiniz.
  • Konya Belediyesi 96-1 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 96-1 otobüsünün geçtiği Konya Belediyesi otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Konya belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • Konya Belediyesi 96-1 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 96-1 saatleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. Konya Belediyesi 96-1 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, Konya Belediyesi 96-1 YÜKSELEN ERENKÖY otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Konya belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

Konya Belediyesi 96-1 YÜKSELEN ERENKÖY DURAKLARI

Konya Belediyesi 96-1 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • konya yükselen belediyesine nasıl gidebilirim