Konya Spor Lisesi SELÇUKLU KONYA

Konya Spor Lisesi, SELÇUKLU, Konya

Konya SELÇUKLU Okullar

SELÇUKLU, Konya
SELÇUKLU, Konya
Konya Okullar

Konya Spor Lisesi GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Konya Spor Lisesi Nerdedir? Konya Spor Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Konya Spor Lisesi nerededir, Konya Spor Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Konya Spor Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Konya Spor Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Konya Spor Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Konya Spor Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Konya Spor Lisesi yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Konya Spor Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Konya Spor Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Konya Spor Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Konya Spor Lisesi Adres, Konya Spor Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Konya Spor Lisesi adresi "SELÇUKLU, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Konya Spor Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Konya Spor Lisesi telefon numarası ""dir.
  • Konya Spor Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Konya Spor Lisesi Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Konya Spor Lisesi yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Konya Spor Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Konya Spor Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya spor lisesi nerede