Köşebaşı Parkı BURSA

Köşebaşı Parkı , Bursa

Bursa Parklar ve Gezi Alanları

Salı Günü kuruluyor

Bursa
Bursa
Bursa Parklar ve Gezi Alanları

Köşebaşı Parkı GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Köşebaşı Parkı Nerdedir? Köşebaşı Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Köşebaşı Parkı nerededir, Köşebaşı Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Köşebaşı Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Köşebaşı Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Köşebaşı Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Köşebaşı Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Köşebaşı Parkı yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Köşebaşı Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Köşebaşı Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Köşebaşı Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Köşebaşı Parkı Adres, Köşebaşı Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Köşebaşı Parkı adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Köşebaşı Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Köşebaşı Parkı telefon numarası ""dir.
  • Köşebaşı Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Köşebaşı Parkı Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Köşebaşı Parkı yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Köşebaşı Parkı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Parklar ve Gezi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.