Koyunoğlu İlkokulu KARATAY KONYA

Koyunoğlu İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Akabe mh.Cemil Çiçek Cd. No.8 Karatay/KONYA
KARATAY, Konya
T: 03323551452
Konya Okullar

Koyunoğlu İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Koyunoğlu İlkokulu Nerdedir? Koyunoğlu İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Koyunoğlu İlkokulu nerededir, Koyunoğlu İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Koyunoğlu İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Koyunoğlu İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Koyunoğlu İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Koyunoğlu İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Koyunoğlu İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Koyunoğlu İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Koyunoğlu İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Koyunoğlu İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Koyunoğlu İlkokulu Adres, Koyunoğlu İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Koyunoğlu İlkokulu adresi "Akabe mh.Cemil Çiçek Cd. No.8 Karatay/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Koyunoğlu İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Koyunoğlu İlkokulu telefon numarası "T: 03323551452"dir.
  • Koyunoğlu İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Koyunoğlu İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Koyunoğlu İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Koyunoğlu İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.