Küçükbürüngüz İlkokulu MELİKGAZİ KAYSERI

Küçükbürüngüz İlkokulu, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Okullar

Küçük bürüngüz mahallesi ağırnas sok.No1 Melikgazi Kayseri
MELİKGAZİ, Kayseri
T: 03522966400
Kayseri Okullar

Küçükbürüngüz İlkokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Küçükbürüngüz İlkokulu Nerdedir? Küçükbürüngüz İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Küçükbürüngüz İlkokulu nerededir, Küçükbürüngüz İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Küçükbürüngüz İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Küçükbürüngüz İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Küçükbürüngüz İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Küçükbürüngüz İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Küçükbürüngüz İlkokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Küçükbürüngüz İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Küçükbürüngüz İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Küçükbürüngüz İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Küçükbürüngüz İlkokulu Adres, Küçükbürüngüz İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Küçükbürüngüz İlkokulu adresi "Küçük bürüngüz mahallesi ağırnas sok.No1 Melikgazi Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Küçükbürüngüz İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Küçükbürüngüz İlkokulu telefon numarası "T: 03522966400"dir.
  • Küçükbürüngüz İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Küçükbürüngüz İlkokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Küçükbürüngüz İlkokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Küçükbürüngüz İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Küçükbürüngüz İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kucuk burunguz ilkogretim okulu