Kültür ve Turizim Bakanlığı ANKARA

Kültür ve Turizim Bakanlığı, Ankara

Ankara Devlet Daireleri

G.M.K. Bul. No: 121 MALTEPE
Ankara
T: 03122292631
Ankara Devlet Daireleri

Kültür ve Turizim Bakanlığı GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Kültür ve Turizim Bakanlığı Nerdedir? Kültür ve Turizim Bakanlığı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Kültür ve Turizim Bakanlığı nerededir, Kültür ve Turizim Bakanlığı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Kültür ve Turizim Bakanlığı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kültür ve Turizim Bakanlığı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kültür ve Turizim Bakanlığı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kültür ve Turizim Bakanlığı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kültür ve Turizim Bakanlığı yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kültür ve Turizim Bakanlığı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kültür ve Turizim Bakanlığı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kültür ve Turizim Bakanlığı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kültür ve Turizim Bakanlığı Adres, Kültür ve Turizim Bakanlığı Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Kültür ve Turizim Bakanlığı adresi "G.M.K. Bul. No: 121 MALTEPE" olarak kaydedilmiştir.
  • Kültür ve Turizim Bakanlığı Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Kültür ve Turizim Bakanlığı telefon numarası "T: 03122292631"dir.
  • Kültür ve Turizim Bakanlığı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kültür ve Turizim Bakanlığı Giden EGO Otobüsleri" kısmında Kültür ve Turizim Bakanlığı yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Kültür ve Turizim Bakanlığı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Devlet Daireleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz.