Kuşça Ortaokulu CİHANBEYLİ KONYA

Kuşça Ortaokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Kuşça Kasabası Cumhuriyet Mah.Cihanbeyli/KONYA
CİHANBEYLİ, Konya
T: 0(332)6877006
Konya Okullar

Kuşça Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kuşça Ortaokulu Nerdedir? Kuşça Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Kuşça Ortaokulu nerededir, Kuşça Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Kuşça Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kuşça Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kuşça Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kuşça Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kuşça Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kuşça Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kuşça Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kuşça Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kuşça Ortaokulu Adres, Kuşça Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Kuşça Ortaokulu adresi "Kuşça Kasabası Cumhuriyet Mah.Cihanbeyli/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kuşça Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Kuşça Ortaokulu telefon numarası "T: 0(332)6877006"dir.
  • Kuşça Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kuşça Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kuşça Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kuşça Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Kuşça Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • cihanbeyli kuşça ortaokulu

Konya Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri