Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu YUMURTALIK ADANA

Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu, YUMURTALIK, Adana

Adana YUMURTALIK Okullar

Kuzupınarı Köyü Zeynepli Mahallesi YUMURTALIK/ADANA
YUMURTALIK, Adana
T: 3226737177
Adana Okullar

Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Nerdedir? Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu nerededir, Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Adres, Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu adresi "Kuzupınarı Köyü Zeynepli Mahallesi YUMURTALIK/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu telefon numarası "T: 3226737177"dir.
  • Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Kuzupınarı Zeynepli Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.