Leman Sayıt Ortaokulu SEYHAN ADANA

Leman Sayıt Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Yurt Mahallesi Kıyıboyu Caddesi 71026 Sokak No60 01150 Seyhan ADANA
SEYHAN, Adana
Adana Okullar

Leman Sayıt Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Leman Sayıt Ortaokulu Nerdedir? Leman Sayıt Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Leman Sayıt Ortaokulu nerededir, Leman Sayıt Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Leman Sayıt Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Leman Sayıt Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Leman Sayıt Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Leman Sayıt Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Leman Sayıt Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Leman Sayıt Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Leman Sayıt Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Leman Sayıt Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Leman Sayıt Ortaokulu Adres, Leman Sayıt Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Leman Sayıt Ortaokulu adresi "Yurt Mahallesi Kıyıboyu Caddesi 71026 Sokak No60 01150 Seyhan ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Leman Sayıt Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Leman Sayıt Ortaokulu telefon numarası ""dir.
  • Leman Sayıt Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Leman Sayıt Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Leman Sayıt Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Leman Sayıt Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Leman Sayıt Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana leman sayıt ortaokulu