Letoon Pension, Patara

Letoon Pension Otel ve Oda Fotoğrafları

Letoon Pension

Patara şehir merkezinde yer alan Letoon Pension, Patara Plajı'na sadece 2 km uzaklıktadır. Pansiyonun klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmıştır. Plaja, ücretsiz servis hizmeti de mevcuttur. Her odada balkonun yanı sıra duş ve tuvalet bulunan özel bir banyo da vardır. Odaların tümü limon ağaçlarının manzarasına sahiptir. Letoon Pension'da kendi bahçesinden ürünlerle hazırlanan bir kahvaltı servisi yapılmaktadır. Otelin alakart restoranında Türk yemekleri mevcuttur. Ayrıca tesis bünyesinde gün boyu atıştırmalık ve serinletici içkiler sunan bir bar bulunmaktadır. Sahil kenti Kalkan, bu hayvan dostu pansiyona 14 km mesafededir. Dalaman Havalimanı 120 km uzaklıktadır.

Letoon Pension Odalar

  • Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda Bu klimalı odada limon bahçesine bakan bir balkon bulunmaktadır. Talep edilirse, ek bir ücret karşılığında bir buzdolabı da sağlanmaktadır.
  • Dört Kişilik Oda Bu dört kişilik odada balkon, klima ve oturma alanı vardır.
  • Standart Üç Kişilik Oda Bu klimalı odada limon bahçesine bakan bir balkon bulunmaktadır. Talep edilirse, ek bir ücret karşılığında bir buzdolabı da sağlanmaktadır.

Letoon Pension Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:00 -
  • Checkout: - 12:00

Letoon Pension Adres ve Ulaşım

Merkez Mah. Sahilyolu No: 23 Antalya
Patara