Löhner Köşkü İZMIR

Löhner Köşkü , İzmir

İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Alman levanten işadamı tarafından yaptırlmıştır. 70'li yıllarda satılmış, uzun yıllar bakımsızlıktan harap kaderine terkedilmişti. 2003'de restore edilerek kurtarıldı.

İzmir
İzmir
İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Löhner Köşkü Fotoğrafları

Löhner Köşkü GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Löhner Köşkü Nerdedir? Löhner Köşkü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Löhner Köşkü nerededir, Löhner Köşkü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Löhner Köşkü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Löhner Köşkü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Löhner Köşkü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Löhner Köşkü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Löhner Köşkü yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Löhner Köşkü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Löhner Köşkü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Löhner Köşkü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Löhner Köşkü Adres, Löhner Köşkü Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Löhner Köşkü adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Löhner Köşkü Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Löhner Köşkü telefon numarası ""dir.
  • Löhner Köşkü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Löhner Köşkü Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Löhner Köşkü yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Löhner Köşkü 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Löhner Köşkü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • löhner köşkü