Magellan Rest. ANKARA

Magellan Rest., Ankara

Ankara Restoran ve Lokantalar

Ankuva Alışveriş Merkezi No: 28 Bilkent Çankaya/Ankara
Ankara
T: 03122667879
Ankara Restoran ve Lokantalar

Magellan Rest. GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Magellan Rest. Nerdedir? Magellan Rest. Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Magellan Rest. nerededir, Magellan Rest. nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Magellan Rest. adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Magellan Rest. Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Magellan Rest. için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Magellan Rest. açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Magellan Rest. yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Magellan Rest. Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Magellan Rest. yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Magellan Rest. nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Magellan Rest. Adres, Magellan Rest. Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Magellan Rest. adresi "Ankuva Alışveriş Merkezi No: 28 Bilkent Çankaya/Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Magellan Rest. Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Magellan Rest. telefon numarası "T: 03122667879"dir.
  • Magellan Rest. Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Magellan Rest. Giden EGO Otobüsleri" kısmında Magellan Rest. yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Magellan Rest.'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Magellan Rest. YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • maglen koyu


EGO Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri