Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi BURSA

Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi , Bursa

Bursa Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar

Mahkeme Hamamı, İbrahim Paşa, Mahkeme veya Çandarlı isimleriyle anılan mahallede bulunmaktadır. İbrahim Paşa Hamamı olarak da bilinir. Çandarlı İbrahim Paşa 1421 yılında bu mahallede bir cami ve hamam yaptırmış; mahalle bu nedenle İbrahim Paşa ismini almıştır. Ancak, kadı konağının da bu mahallede olması nedeniyle mahalle ve hamam ‘Mahkeme’ ismiyle de anılmaya başlanmıştır.

Bursa
Bursa
Bursa Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar

Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Nerdedir? Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi nerededir, Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Adres, Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi telefon numarası ""dir.
  • Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Solaryumlar, Hamamlar ve Saunalar listesine ulaşabilirsiniz.

Mahkeme Hamamı Kültür Merkezi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bursa ibrahim paşa kültür merkezine giden otobüsler