Malazgirt İlkokulu MELİKGAZİ KAYSERI

Malazgirt İlkokulu, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Okullar

Karacaoğlu Mahallesi Salar Sokak No13 Melikgazi KAYSERİ
MELİKGAZİ, Kayseri
T: 03523200516
Kayseri Okullar

Malazgirt İlkokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Malazgirt İlkokulu Nerdedir? Malazgirt İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Malazgirt İlkokulu nerededir, Malazgirt İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Malazgirt İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Malazgirt İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Malazgirt İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Malazgirt İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Malazgirt İlkokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Malazgirt İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Malazgirt İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Malazgirt İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Malazgirt İlkokulu Adres, Malazgirt İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Malazgirt İlkokulu adresi "Karacaoğlu Mahallesi Salar Sokak No13 Melikgazi KAYSERİ" olarak kaydedilmiştir.
  • Malazgirt İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Malazgirt İlkokulu telefon numarası "T: 03523200516"dir.
  • Malazgirt İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Malazgirt İlkokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Malazgirt İlkokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Malazgirt İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Malazgirt İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • malazgi̇rt i̇lkokulu meli̇kgazi̇ adres