Manas İlkokulu SEYHAN ADANA

Manas İlkokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Ziyapaşa Mah. Kıyıboyu cad. Seyhan /Adana
SEYHAN, Adana
T: 03224534317
Adana Okullar

Manas İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Manas İlkokulu Nerdedir? Manas İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Manas İlkokulu nerededir, Manas İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Manas İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Manas İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Manas İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Manas İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Manas İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Manas İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Manas İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Manas İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Manas İlkokulu Adres, Manas İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Manas İlkokulu adresi "Ziyapaşa Mah. Kıyıboyu cad. Seyhan /Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Manas İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Manas İlkokulu telefon numarası "T: 03224534317"dir.
  • Manas İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Manas İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Manas İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Manas İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Manas İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • manas ilkogretim okuluna giden otobusler