Manyas Çiftliği Kadıköy İSTANBUL

Manyas Çiftliği, Kadıköy, İstanbul

İstanbul Kadıköy Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Akyazılı C. N:31 D:2 Kayışdağı M.
Kadıköy, İstanbul
T: (0216) 3132485
İstanbul Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Manyas Çiftliği GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Manyas Çiftliği Nerdedir? Manyas Çiftliği Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Manyas Çiftliği nerededir, Manyas Çiftliği nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Manyas Çiftliği adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Manyas Çiftliği Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Manyas Çiftliği için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Manyas Çiftliği açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Manyas Çiftliği yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Manyas Çiftliği Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Manyas Çiftliği yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Manyas Çiftliği nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Manyas Çiftliği Adres, Manyas Çiftliği Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Manyas Çiftliği adresi "Akyazılı C. N:31 D:2 Kayışdağı M." olarak kaydedilmiştir.
  • Manyas Çiftliği Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Manyas Çiftliği telefon numarası "T: (0216) 3132485"dir.
  • Manyas Çiftliği Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Manyas Çiftliği Giden İETT Otobüsleri" kısmında Manyas Çiftliği yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Manyas Çiftliği'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Şarküteri Ve Gıda Pazarları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz.

Manyas Çiftliği YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • manyas çiftliği