Marina Brasserie Kadıköy İSTANBUL

Marina Brasserie, Kadıköy, İstanbul

İstanbul Kadıköy Restoran Ve Lokantalar

Amiral Fahri Korutürk Limanı N:1 Fenerbahçe M. Kalamış
Kadıköy, İstanbul
T: (0216) 4145703
İstanbul Restoran Ve Lokantalar

Marina Brasserie GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Marina Brasserie Nerdedir? Marina Brasserie Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Marina Brasserie nerededir, Marina Brasserie nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Marina Brasserie adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Marina Brasserie Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Marina Brasserie için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Marina Brasserie açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Marina Brasserie yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Marina Brasserie Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Marina Brasserie yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Marina Brasserie nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Marina Brasserie Adres, Marina Brasserie Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Marina Brasserie adresi "Amiral Fahri Korutürk Limanı N:1 Fenerbahçe M. Kalamış" olarak kaydedilmiştir.
  • Marina Brasserie Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Marina Brasserie telefon numarası "T: (0216) 4145703"dir.
  • Marina Brasserie Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Marina Brasserie Giden İETT Otobüsleri" kısmında Marina Brasserie yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Marina Brasserie'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran Ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran Ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Marina Brasserie YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • atasehirden pendik marinaya nasil gidilir