Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü ÜSKÜDAR İSTANBUL

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Üniversiteler

Mahir İz Cad. Bağlarbaşı/Üsküdar
ÜSKÜDAR, İstanbul
T:  
İstanbul Üniversiteler

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Nerdedir? Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü nerededir, Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Üniversiteler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Adres, Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü adresi "Mahir İz Cad. Bağlarbaşı/Üsküdar" olarak kaydedilmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü telefon numarası "T:  "dir.
  • Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Giden İETT Otobüsleri" kısmında Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Üniversiteler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Üniversiteler listesine ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • marmara üniversitesi baglarbasi kampusu