Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü KADIKÖY İSTANBUL

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, KADIKÖY, İstanbul

İstanbul KADIKÖY Üniversiteler

Sarayyolu Cad. Göztepe
KADIKÖY, İstanbul
T:  
İstanbul Üniversiteler

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Nerdedir? Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü nerededir, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Üniversiteler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Adres, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü adresi "Sarayyolu Cad. Göztepe" olarak kaydedilmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü telefon numarası "T:  "dir.
  • Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Giden İETT Otobüsleri" kısmında Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Üniversiteler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Üniversiteler listesine ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • marmara üniversitesi göztepe kampüsü nasıl gidilir


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri