Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü KARTAL İSTANBUL

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü, KARTAL, İstanbul

İstanbul KARTAL Üniversiteler

Şentepe Yanyol Kartal
KARTAL, İstanbul
T:  
İstanbul Üniversiteler

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Nerdedir? Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü nerededir, Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Üniversiteler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Adres, Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü adresi "Şentepe Yanyol Kartal" olarak kaydedilmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü telefon numarası "T:  "dir.
  • Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Giden İETT Otobüsleri" kısmında Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Üniversiteler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Üniversiteler listesine ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kartal meydandan marmara üniversitesi