Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi PENDİK İSTANBUL

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, PENDİK, İstanbul

İstanbul PENDİK Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Fevzi Çakmak Mah. Mimar Sinan Cad. No:41
PENDİK, İstanbul
T: (216) 657 06 06
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerdedir? Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerededir, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi "Fevzi Çakmak Mah. Mimar Sinan Cad. No:41" olarak kaydedilmiştir.
  • Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası "T: (216) 657 06 06"dir.
  • Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • marmara üniversitesi pendik eğitim ve araştırma hastanesi nasıl gidilir