Marmaris Resort & Spa Hotel, Hisarönü

115 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Marmaris Resort & Spa Hotel Otel ve Oda Fotoğrafları

Marmaris Resort & Spa Hotel

Gözlerden uzak Hisarönü Körfezi'nde ormanların içinde, denize nazır bir konumda yer alan Marmaris Resort Hotel & Spa Hotel, iskele içeren bir özel plaja sahiptir. Bir açık havuz, su kaydırakları içeren bir su parkı ve spa olanakları sunan otelde her tür boş vakit etkinliği yapılabilir. Marmaris Resort'un halı kaplı ya da parke zeminler sunan odaları klima, uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Odaların tümünde deniz veya kara manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Güne ana restoranda sunulan zengin bir açık büfe kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Meyhane À La Carte Restaurant'ta Türk kebapları, salatalar, soğuk mezeler ve tatlıların tadını çıkarabilirsiniz. Sardalya À La Carte Restaurant, uçsuz bucaksız bir deniz manzarası eşliğinde taze deniz ürünleri servis etmektedir. Spa merkezinde yer alan saunada sakinleştirici masajlar yaptırabilir veya dinlenerek vakit geçirebilirsiniz. Tesiste ayrıca geceleri hizmet veren bir disko vardır. Marmaris'in şehir merkezi 20 km mesafededir. Dalaman Havalimanı ise tesise 107 km uzaklıktadır.

115 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Marmaris Resort & Spa Hotel Odalar

  • Deniz Manzaralı Üç Kişilik Standart Oda Zarif bir şekilde dekore edilmiş olan bu oda bir balkon ve deniz manzarası sunmaktadır.
  • Deniz Manzaralı Standart Oda Zarif bir şekilde dekore edilmiş olan bu oda bir balkon ve deniz manzarası sunmaktadır.
  • Standart Üç Kişilik Oda - Kara Manzaralı Zarif bir şekilde dekore edilmiş olan bu oda bir balkon ve kara manzarası sunmaktadır.
  • Kara Manzaralı Standart Oda Zarif bir şekilde dekore edilmiş olan bu oda bir balkon ve kara manzarası sunmaktadır.

Marmaris Resort & Spa Hotel Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 14:00 - 00:00
  • Checkout: 07:00 - 12:00

Marmaris Resort & Spa Hotel Adres ve Ulaşım

Hisaronu Koyu Cubucak Mevkii
Hisarönü

Marmaris Resort & Spa Hotel Otel Rezervasyon Etiketleri

  • marmaris hisarönü kebap restaurant tel