MAVİŞEHİR ORTAOKULU KARŞIYAKA İZMIR

MAVİŞEHİR ORTAOKULU, KARŞIYAKA, İzmir

İzmir KARŞIYAKA Okullar

2041 sokak No 16 Karşıyaka/İzmir
KARŞIYAKA, İzmir
T: 0232
İzmir Okullar

MAVİŞEHİR ORTAOKULU GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

MAVİŞEHİR ORTAOKULU Nerdedir? MAVİŞEHİR ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak MAVİŞEHİR ORTAOKULU nerededir, MAVİŞEHİR ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde MAVİŞEHİR ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • MAVİŞEHİR ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin MAVİŞEHİR ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada MAVİŞEHİR ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, MAVİŞEHİR ORTAOKULU yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • MAVİŞEHİR ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında MAVİŞEHİR ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden MAVİŞEHİR ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • MAVİŞEHİR ORTAOKULU Adres, MAVİŞEHİR ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde MAVİŞEHİR ORTAOKULU adresi "2041 sokak No 16 Karşıyaka/İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • MAVİŞEHİR ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı MAVİŞEHİR ORTAOKULU telefon numarası "T: 0232"dir.
  • MAVİŞEHİR ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "MAVİŞEHİR ORTAOKULU Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında MAVİŞEHİR ORTAOKULU yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan MAVİŞEHİR ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

MAVİŞEHİR ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mavi̇şehi̇r ortaokulu
  • izmir mavişehir ortaokulu