Maxi Shopping City Silivri İSTANBUL

Maxi Shopping City, Silivri, İstanbul

İstanbul Silivri Alışveriş Merkezleri

E-5 Kry. N:- Sancaktepe
Silivri, İstanbul
T: (0212) 7360036
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Maxi Shopping City GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Maxi Shopping City Nerdedir? Maxi Shopping City Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Maxi Shopping City nerededir, Maxi Shopping City nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Maxi Shopping City adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Maxi Shopping City Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Maxi Shopping City için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Maxi Shopping City açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Maxi Shopping City yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Maxi Shopping City Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Maxi Shopping City yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Maxi Shopping City nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Maxi Shopping City Adres, Maxi Shopping City Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Maxi Shopping City adresi "E-5 Kry. N:- Sancaktepe" olarak kaydedilmiştir.
  • Maxi Shopping City Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Maxi Shopping City telefon numarası "T: (0212) 7360036"dir.
  • Maxi Shopping City Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Maxi Shopping City Giden İETT Otobüsleri" kısmında Maxi Shopping City yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Maxi Shopping City'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Maxi Shopping City YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • silivri maxi otobüs