Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu KARTAL İSTANBUL

Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu, KARTAL, İstanbul

İstanbul KARTAL Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Yeni Mah. Sokullu Mehmet Paşa Sk. No: 4 Soğanlık/Kartal
KARTAL, İstanbul
T: (216) 377 63 57
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Nerdedir? Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu nerededir, Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Adres, Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu adresi "Yeni Mah. Sokullu Mehmet Paşa Sk. No: 4 Soğanlık/Kartal" olarak kaydedilmiştir.
  • Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 377 63 57"dir.
  • Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Medine Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • medine tayfur sökmen ilköğretim okulu nasıl gidilir