MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU MENEMEN İZMIR

MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU, MENEMEN, İzmir

İzmir MENEMEN Okullar

ATATÜRK MAH.PETKOOP.SİTESİ NO35 MENEMEN İZMİR
MENEMEN, İzmir
T: 02328324100
İzmir Okullar

MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Nerdedir? MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU nerededir, MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Adres, MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU adresi "ATATÜRK MAH.PETKOOP.SİTESİ NO35 MENEMEN İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU telefon numarası "T: 02328324100"dir.
  • MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

MEHMET AKÇASAKIZ İLKOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • atatürk mah.petkoop.si̇tesi̇ no:35