Mehmet Akif Ortaokulu KARATAŞ ADANA

Mehmet Akif Ortaokulu, KARATAŞ, Adana

Adana KARATAŞ Okullar

Atatürk Cad. Kemaliye Mah. KARATAŞ/ADANA
KARATAŞ, Adana
T: Faks
Adana Okullar

Mehmet Akif Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Mehmet Akif Ortaokulu Nerdedir? Mehmet Akif Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Mehmet Akif Ortaokulu nerededir, Mehmet Akif Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Mehmet Akif Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mehmet Akif Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mehmet Akif Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mehmet Akif Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mehmet Akif Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mehmet Akif Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mehmet Akif Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mehmet Akif Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mehmet Akif Ortaokulu Adres, Mehmet Akif Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Mehmet Akif Ortaokulu adresi "Atatürk Cad. Kemaliye Mah. KARATAŞ/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Mehmet Akif Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Mehmet Akif Ortaokulu telefon numarası "T: Faks"dir.
  • Mehmet Akif Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mehmet Akif Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Mehmet Akif Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Mehmet Akif Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Mehmet Akif Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana karataş mehmet akif ortaokulu