Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu ÜMRANİYE İSTANBUL

Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Atatürk Mah. Güneş Sk. No:33
ÜMRANİYE, İstanbul
T: (216) 523 40 00
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nerdedir? Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu nerededir, Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Adres, Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu adresi "Atatürk Mah. Güneş Sk. No:33" olarak kaydedilmiştir.
  • Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 523 40 00"dir.
  • Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ali Yılmaz İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • mehmet ali yılmaz ilkokulu ümraniye nasıl gidilir